CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ rocznik 2001 - strona nieoficjalna

- PIĄTEK 15.30

Tuchola 2017
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zwycięstwo z BKS i awans w tabeli

• autor: maciej_a, 2011-11-07 20:06

W ostatniej kolejce ligowej, po bardzo zaciętym meczu,  Chemik pokonał lokalnego rywala BKS 3:2.

Chemik Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz 3:2 (1:2)

gole dla Chemika: F.Chyży, Sz.Pruss, Ł.Woźny.

Skład wyjściowy Chemika: R.Jackowiak, M.Nowakowski, K.Mróz, J.Frishke, Sz.Pruss, P.Gurtowski, Ł.Woźny. W trakcie meczu dokonywane były zmiany.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście którzy bardzo szybko osiągnęli przewagę i dokładnym rozgrywaniem piłki kilka razy zagrozili bramce Chemika. Chemicy w początkowa fazie gry wydawali się przestraszeni i grali bardzo nerwowo. Wynikiem tego był gol dla BKS-u który właściwie sami sobie wbiliśmy po nieporozumieniu obrońców z bramkarzem. Od tego momentu gra Chemika wyglądała troszkę lepiej. Dobrze radzili sobie Fabian Chyży i Hubert Krajnik. Po wywalczonym rzucie rożnym do główki wyskoczył Kajtek Mróz i po jego strzale i zamieszaniu podbramkowym Fabian dobił piłkę do bramki gości. Jednak niedługo po tym nasi goście znowu wyszli na prowadzenie po wrzutce z prawej strony i zamieszaniu podbramkowym. Prowadzeniem BKS-u zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części meczu nasz zespół (tradycyjnie już) zagrał pewniej i bardziej zdecydowanie. Dość szybko strzeliliśmy wyrównującego gola. Szymon Pruss dostał podanie które otworzyło mu drogę do bramki jednak tuż przed polem karnym został sfaulowany. Szymon świetnie wykonał rzut wolny i było 2:2. Na około 10 minut przed końcem meczu bardzo ładna akcją popisał się Łukasz Woźny który wykorzystał swoją szybkość i strzelił zwycięską bramkę. Mimo jeszcze okazji do strzelenia goli nasz zespół nie podwyższył rezultatu. Pod koniec meczu przycisnęli jeszcze zawodnicy BKS-u i byli blisko wyrównania. Szczególnie groźne były dalekie wrzuty piłki z autu w nasze pole karne. Jednak ostatecznie udało się dowieźć korzystny rezultat do końca meczu.

Podsumowując mecz należy podkreślić walkę całej drużyny do końca. Swoje pierwsze gole w lidze strzelili Fabian i Łukasz a kolejnego dołożył Szymek. Drużyna BKS-u okazała się bardzo wymagającym rywalem i ich miejsce w tabeli na pewno nie odzwierciedla umiejętności chłopców. Nam zwycięstwo to pozwoliło wskoczyć na 3 miejsce w tabeli.

Fragmenty meczu można zobaczyć poniżej:

Prócz naszej galerii na stronie naszych rywali również można zobaczyć wiele ciekawych zdjęć z meczu:

Autor: Treść:pozostało znaków:

Lider WłocławekChemik Moderator Bydgoszcz
Lider Włocławek 1:4 Chemik Moderator Bydgoszcz
2018-06-14, 12:00:00

SMS Włocławek 3:2 Wda Świecie
Lider Włocławek 1:4 Chemik Moderator Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 6:0 Włókniarz Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz 4:1 Elana Toruń

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MUKS CWZS Bydgoszcz MUKS CWZS Bydgoszcz 35 bz
2. Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 27 plus
3. Chemik Moderator Bydgoszcz Chemik Moderator Bydgoszcz 27 bz
4. Elana Toruń Elana Toruń 24 minus
5. Wda Świecie Wda Świecie 19 bz
6. SMS Włocławek SMS Włocławek 19 bz
7. Włókniarz Toruń Włókniarz Toruń 9 bz
8. Lider Włocławek Lider Włocławek 3 bz

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.