Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Ligowa porażka z SP Zawiszą

• autor: maciej_a, 2012-04-28 17:42

Aż 2:6 przegrał nasz zespół w meczu z SP Zawisza w XI kolejce rozgrywek ligowych. Porażka ta powoduje spadek Chemika w tabeli.

Mecz rozpoczął się dobrze dla Chemika który miał 2 sytuacje ale nie zakończone niestety strzałami. Po kilku minutach przewagi naszej drużyny Zawiszanie doszli do głosu i po błędzie naszej obrony zdobyli prowadzenie. W pierwszej połowie spotkanie było dość wyrównane niestety gospodarze wykazali się większą skutecznością i na przerwę schodziliśmy z rezultatem 0:2.

Druga połowa, podobnie jak pierwsza, rozpoczęła się od ataków naszej drużyny. Bramkę kontaktową zdobył Hubert Gąsior i wydawało się, że jak zwykle rozpoczęła się pogoń za przeciwnikiem. Tym bardziej, że chwilę później powinien być remis bo dobrą akcję przeprowadził Szymek Pruss. Niestety zamiast remisować po chwili przegrywaliśmy 1:3. Trzeba uczciwie przyznać, że w drugiej połowie, oprócz początku, gospodarze byli lepszym zespołem i dobrze wypunktowali Chemika. Pod koniec meczu bramkę na 2:6 zdobył po indywidualnej akcji Sz.Pruss i mecz niestety się zakończył naszą porażką. Należy podkreślić, że Zawisza nie wykorzystał rzutu karnego.

W odróżnieniu od pierwszego meczu atmosfera była w miarę spokojna ale też i mecz był mniej zacięty. Inna sprawa, że jedynie sędzia wprowadzał trochę nerwowości zbyt aptekarskim jak na tego typu rozgrywki sędziowaniem. Kary dla M.Nowakowskiego oraz jednego z chłopców Zawiszy były zupełnie niepotrzebne bo i zachowanie chłopców nie było ani złośliwe ani niesportowe.

Gratulacje dla młodych chłopaków z Zawiszy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję współzawodniczyć i zrewanżować się za tą porażkę.