CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ rocznik 2001 - strona nieoficjalna

- PIĄTEK 15.30

Tuchola 2017
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

6 miejsce na Reda Cup

• autor: maciej_a, 2013-01-14 17:29

6 miejsce zajął zespół Chemika w turnieju Reda Cup 2013. W turnieju wzięło udział 16 zespołów głównie z północy Polski a zwycięzcą została drużyna Arki Gdynia.

Rywalizację rozpoczęliśmy od meczu z GKS Kowale. Po dość słabym meczu tylko zremisowaliśmy 2:2 a bramkę straciliśmy na 30 sekund przed końcem ale trzeba przyznać, że w pierwszych minutach meczu nasz przeciwnik miał kilka dobrych sytuacji i tylko nasz bramkarz nas ratował przed utratą goli. Drugi mecz to spotkanie z UKS Jedynka II Reda. Mimo tego, że to gospodarze zdobyli pierwsi gola to z biegiem meczu nasi chłopcy przejmowali inicjatywę co zaowocowało zwycięstwem 4:1. Z 4 punktami przystępowaliśmy do ostatniego meczu. Okazało się, że już przed meczem mieliśmy awans do ćwierćfinału zapewniony ale zależało nam żeby wygrać grupę i w ćwierćfinale nie zagrać z najmocniejszym zespołem turnieju Arką Gdynia. Mecz z AP Sopot ułożył się świetnie i dość szybko osiągnęliśmy przewagę a gole M.Nowakowskiego czy K.Zielińskiego mogłyby kandydować do bramek turnieju. Dawno nie widzieliśmy tak pewnie i dobrze grającej drużyny w której każdy wywiązał się ze swoich zadań. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 i pewnie wygraliśmy grupę co zakończyło dla nas pierwszy dzień zawodów.

Drugi dzień to ćwierćfinałowy pojedynek z drużyną Dragona Warszawa. Mimo prowadzenia początkowego z czasem Warszawianie przejmowali inicjatywę ostatecznie wygrywając 3:1. Pozostała nam walka o miejsca 5-8. Kolejne spotkanie to mecz z UKS Cisowa i zwycięstwo 2:1 jednak po słabym meczu. Otworzyło to nam możliwość gry o 5 miejsce. Tu na nas czekał zespół AP Sopot. Chłopcy mając w pamięci lanie jakie sprawili przeciwnikowi w grupie chyba za luźno podeszli do spotkania bo dość szybko przeciwnik zdobył 2 gole. Potem trochę bardziej wyrównany był mecz ale i tak zakończył się naszą porażką 3:4. W udziale więc przypadło nam 6 miejsce w turnieju które można uznać za niezły wynik ale co ważniejsze w grze było widać już kilka fajnych akcji i jakiś pomysł.

Turniej Wygrał najlepszy zdecydowanie zespół turnieju - Arka Grynia pokonując w finale drużynę Gedanii Gdańsk 5:0.

Oto strzelcy bramek w turnieju dla Chemika:

Sz.Pruss - 5, M.Nowakowski, G.Adamski i P.Rybarczyk po 3, K.Zieliński - 2 oraz P.Gurtowski i F.Moskal po 1.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Lider WłocławekChemik Moderator Bydgoszcz
Lider Włocławek 1:4 Chemik Moderator Bydgoszcz
2018-06-14, 12:00:00

SMS Włocławek 3:2 Wda Świecie
Lider Włocławek 1:4 Chemik Moderator Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 6:0 Włókniarz Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz 4:1 Elana Toruń

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MUKS CWZS Bydgoszcz MUKS CWZS Bydgoszcz 35 bz
2. Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 27 plus
3. Chemik Moderator Bydgoszcz Chemik Moderator Bydgoszcz 27 bz
4. Elana Toruń Elana Toruń 24 minus
5. Wda Świecie Wda Świecie 19 bz
6. SMS Włocławek SMS Włocławek 19 bz
7. Włókniarz Toruń Włókniarz Toruń 9 bz
8. Lider Włocławek Lider Włocławek 3 bz

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.