CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ rocznik 2001 - strona nieoficjalna

- PIĄTEK 15.30

Tuchola 2017
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

3 miejsce w Koninie - szczegóły

• autor: maciej_a, 2013-01-28 15:04

3 miejsce zajął zespół Chemika Bydgoszcz w turnieju rozegranym w Koninie.

W grupie rozegraliśmy 4 spotkania.
   Pierwszy mecz ze Spartą Konin. Często nasza drużyna słabo rozpoczyna turniej i tak było w tym przypadku. Bramkę straciliśmy już w pierwszej minucie, a mecz zakończył się wynikiem 1-3. Honorowego gola z rzutu karnego strzelił Szymon Pruss po faulu bramkarza na Łukaszu Woźnym. Trzeba zaznaczyć, że drużyna Sparty znacznie przewyższała nas fizycznie, a patrząc na wygląd i warunki fizyczne ich napastnika z powodzeniem należałoby go zakwalifikować do drużyny juniorów. Następne dwa mecze, to naprawdę dobra gra naszej drużyny. Przewaga w posiadaniu piłki, jakość konstruowanych akcji, bramki i pewność w obronie mogły się podobać. Kolejno wygraliśmy z Pogonią Zduńska Wola 5-1 (bramki: Woźny-2, Pruss, Nowakowski, Kowalski) i z Górnikiem Konin rocznika 2002 4-0 (Rybarczyk-2, Woźny, Kurlus). Po tych spotkaniach byliśmy pewni awansu do półfinałów, a wyniki pozostałych spotkań poukładały się tak, że zwycięstwo w ostatnim meczu z drużyną Mieszka Gniezno, która nie zdobyła wcześniej punktu, dawało pierwsze miejsce w grupie. Po kilku minutach meczu wszystko szło zgodnie z planem, bowiem po dwóch trafieniach Rybarczyka prowadziliśmy już dwiema bramkami. Niestety wówczas nasza drużyna przestała grać w piłkę i po błędach w defensywie wszystkich formacji straciliśmy 3 gole. W końcówce po szaleńczych atakach zdołaliśmy doprowadzić do remisu (Pruss), a na dalsze trafienia nie starczyło już czasu. Wynik ten sprawił, że zajęliśmy drugie miejsce w grupie i w półfinale spotkaliśmy się z faworyzowaną drużyną gospodarzy Górnikiem Konin I. Po ambitnej grze ulegliśmy 3-6 (bramki Rybarczyk, Pruss, Woźny) i trzeba przyznać, że przeciwnik pokazał bardzo dobrą grę piłką, bezlitośnie wykorzystując błędy w defensywie naszego zespołu. W ostatnim naszym meczu turnieju (o III m-ce) doszło do rewanżu z drużyną Sparty Konin. Mecz nie stał na wysokim poziomie i mimo naszej dużej optycznej przewagi nie zdołaliśmy strzelić zwycięskiej bramki. Należy zaznaczyć, że tym razem wyłączony został z gry wysoki napastnik przeciwnika, dzięki dobrej grze obronnej Raula Chojnackiego. Bezbramkowy remis i rzuty karne. Emocje były duże, bowiem potrzeba było aż osiem serii, aby wyłonić zwycięzcę. Wygraliśmy ten pojedynek 5-4 i stanęliśmy na najniższym stopniu podium.
   W naszej drużynie wyróżniony został Patryk Rybarczyk, a najlepszym bramkarzem turnieju został Radek Jackowiak.
   Podsumowując należy powiedzieć, że tak jak w wielu poprzednich turniejach i spotkaniach, gra naszej drużyny była nierówna, gdyż obok bardzo ciekawej i skutecznej gry były momenty przestojów, w których zazwyczaj traciliśmy bramki.

Turniej wygrał zespół gospodarzy Górnika I Konin
Na koniec słowa pochwały w kierunku organizatorów za znakomite przygotowanie turnieju.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Lider WłocławekChemik Moderator Bydgoszcz
Lider Włocławek 1:4 Chemik Moderator Bydgoszcz
2018-06-14, 12:00:00

SMS Włocławek 3:2 Wda Świecie
Lider Włocławek 1:4 Chemik Moderator Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 6:0 Włókniarz Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz 4:1 Elana Toruń

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MUKS CWZS Bydgoszcz MUKS CWZS Bydgoszcz 35 bz
2. Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 27 plus
3. Chemik Moderator Bydgoszcz Chemik Moderator Bydgoszcz 27 bz
4. Elana Toruń Elana Toruń 24 minus
5. Wda Świecie Wda Świecie 19 bz
6. SMS Włocławek SMS Włocławek 19 bz
7. Włókniarz Toruń Włókniarz Toruń 9 bz
8. Lider Włocławek Lider Włocławek 3 bz

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.